Responsywność / mobilność

Responsywna strona www automatycznie dostosowuję się do każdego ekranu, w tym ekranów smartfonów. W roku 2017 aż 58% osób korzystających z internetu wyszukiwało informacje w sieci mobilnie używając do tego telefonów. Ten trend niewątpliwe będzie wzrastał w najbliższych latach, a w przyszłości możliwości jakie oferują urządzenia mobilne całkowicie wyprą laptopy, tak jak dziś dzieje się to ze stacjonarnymi PC.

Nowoczesna szata graficzna

W branży medycznej stawia się na innowacyjne rozwiązania i ciągły rozwój. Strona internetowa gabinetu stomatologicznego powinna być nowoczesna, jednocześnie przejrzysta i tak zbudowana by odwiedzający bez problemu się na niej odnalazł.

Przejrzysta zrozumiała oferta

Na stronie www gabinetu stomatologicznego warto zamieścić przejrzystą ofertę, ponieważ odwiedzający najczęściej szukają informacji o świadczonych usługach medycznych.  Jeśli odbiorca nie znajdzie pożądanej informacji może zrezygnować z umówienia wizyty.

Formularz kontaktowy i mapa dojazdu

Każda strona www powinna zawierać informację kontaktowe, co zwiększa jej wiarygodność w oczach odwiedzających. Niezbędną funkcjonalnością jest również prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu użytkownik może przesłać wiadomość, i mapa wskazująca położenie placówki co ułatwia potencjalnym pacjentom dojazd do gabinetu stomatologicznego.

Galeria zdjęć gabinetu i zespołu

Zdjęcia zespołu i gabinetu oraz nowoczesnych urządzeń medycznych będą dodatkowym atutem na stronie internetowej. Wbrew pozorom pacjenci dużą uwagę przywiązują do strony wizualnej oferty.

Gabinet stomatologiczny – 5 cech nowoczesnej strony www

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *