Gabinet stomatologiczny - 5 cech nowoczesnej strony www

Strona internetowa gabinetu stomatologicznego to już nie tylko wirtualna wizytówka. w 2017 roku ponad 60% osób  przed skorzystaniem z usług dentysty, weryfikowało jego rzetelność w internecie, co więcej połowa z tej grupy robi to korzystając ze smartfonów i urządzeń mobilnych. Jak dostosować stronę internetową do aktualnych standardów? Co powinna zawierać witryna by sprostać oczekiwaniom pacjentów? dowiesz się z tego artykułu.

Responsywność / mobilność

Responsywna strona www automatycznie dostosowuję się do każdego ekranu, w tym ekranów smartfonów. W roku 2017 aż 58% osób korzystających z internetu wyszukiwało informacje w sieci mobilnie używając do tego telefonów. Ten trend niewątpliwe będzie wzrastał w najbliższych latach, a w przyszłości możliwości jakie oferują urządzenia mobilne całkowicie wyprą laptopy, tak jak dziś dzieje się to ze stacjonarnymi PC.

Nowoczesna szata graficzna

W branży medycznej stawia się na innowacyjne rozwiązania i ciągły rozwój. Strona internetowa gabinetu stomatologicznego powinna być nowoczesna, jednocześnie przejrzysta i tak zbudowana by odwiedzający bez problemu się na niej odnalazł.

Przejrzysta zrozumiała oferta

Na stronie www gabinetu stomatologicznego warto zamieścić przejrzystą ofertę, ponieważ odwiedzający najczęściej szukają informacji o świadczonych usługach medycznych.  Jeśli odbiorca nie znajdzie pożądanej informacji może zrezygnować z umówienia wizyty.

Formularz kontaktowy i mapa dojazdu

Każda strona www powinna zawierać informację kontaktowe, co zwiększa jej wiarygodność w oczach odwiedzających. Niezbędną funkcjonalnością jest również prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu użytkownik może przesłać wiadomość, i mapa wskazująca położenie placówki co ułatwia potencjalnym pacjentom dojazd do gabinetu stomatologicznego.

Galeria zdjęć gabinetu i zespołu

Zdjęcia zespołu i gabinetu oraz nowoczesnych urządzeń medycznych będą dodatkowym atutem na stronie internetowej. Wbrew pozorom pacjenci dużą uwagę przywiązują do strony wizualnej oferty.

Interesuję cię nowoczesna strona www?

Sprawdź co możemy ci zaproponować!

TWORZENIE STRONY WWW DLA DENTYSTÓW / STOMATOLOGÓW 

Projektujemy strony internetowe dla dentystów i stomatologów oraz gabinetów stomatologicznych. Tworzymy nowoczesne, mobilne strony www dla branży medycznej, dostosowane do smartfonów, tabletów i innych urządzeń.

KONTAKT

731 555 776

Tworzenie stron www

tworzymy nowoczesne, responsywne strony internetowe

Reklama w internecie

Prowadzimy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, marketing szeptany, budowanie wizerunku.

Pozycjonowanie 

Sprawimy by witryna znalazła się na pierwszej stronie w google, a twoi klienci mogli bez problemu na nią trafić

Social media marketing

Poprowadzimy twój firmowy profil na facebooku i instagramie.

e-mail

hostessy@max-sun.pl