5 ciekawych rozwiązań na stronę internetową gabinetu stomatologicznego

1. Dostosowanie strony www do urządzeń mobilnych

Coraz więcej osób do wyszukiwania usług stomatologicznych używa smartfonów. Dla pacjenta jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ ma możliwość odnalezienia w google oferty wielu gabinetów dentystycznych. Nowe algorytmy google na rok 2019 na pierwszej stronie wyszukiwarki bedą wyświetlały strony dostosowane do ekranów urządzeń mobilnych. Strony www które są czytelne na laptopach i smartfonach bedą lepiej ocenianie przez GOOGLE, co za tym idzie te witryny odwiedzi więcej osób. W czasach gdzie mobilność jest wpisana w naszą codzienność, wiele osób oczekuję rozwiązań mobilnych na stronach internetowych, ponieważ traktują je jako standard. Czy jest to standard? hmm, otóż statystycznie już ponad 65% osób do wyszukiwania usług i produktów w internecie używa urządzeń mobilnych, głównie telefonów komórkowych (smartfony). Więc warto posiadać stronę internetową spełniającą najnowsze standardy dotyczące mobilności. Niestety wiele gabinetów stomatologicznych nie posiada stron dostosowanych do tych wytycznych, w ten sposób tracąc ponad połowę osób potencjalnie zainteresowanych ofertą. 

2. Mapa google z dojazdem

Precyzyjna mapa google z dojazdem to znaczne udogodnienie dla pacjentów, ponieważ mogą bez problemu znaleźć drogę i dotrzeć do wybranego gabinetu stomatologicznego. Ponadto taka mapa google posiada wygodne funkcje, np nawigacja do gabinetu jednym przyciskiem. Korzyści z dodania firmy do map google jest więcej, ponieważ twoja placówka będzie widoczna dla użytkowników wyszukiwarki tak jak na screenie poniżej (na przykładzie frazy "stomatolog poznań")

Jak dodać gabinet do map google? - GOOGLE MOJA FIRMA

By korzystać z pełni funkcjonalności jakie oferują mapy google należy dodać swój gabinet dentystyczny w GOOGLE MOJA FIRMA. 

Nasza firma wykonuję taką usługę, jeśli chcesz byśmy stworzyli dla twojej firmy profesjonalną wizytówkę w GOOGLE - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

3. Interaktywny numer telefonu lub przycisk

Przycisk "Zadzwoń" który po dotknięciu na ekranie wybiera numer telefonu to znaczące ułatwienie dla osób korzystających ze stron internetowych na smartfonach. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczny kontakt z gabinetem stomatologicznym w celu np: umówienia lub odwołania wizyty.  Oczywiście nie musi to być przycisk, może być to również wyróżniony numer telefonu który po dotknięciu spełnia taką samą funkcję. Dlaczego to takie przydatne? wyobraź sobię sytuacje w której osoba korzystająca z twojej strony www na telefonie musi cały czas przełączać się między przeglądarką mobilną a okienkiem do wykonywania połączeń, w celu przepisania numeru, problematyczne prawda? takie utrudnienia mogą skutecznie zniechęcić do podjęcia kontaktu, odwiedzającego witrynę twojej placówki.

4. Moduł z opiniami pacjentów

Jeśli posiadasz konto w "Google Moja Firma" lub na portalu znanylekarz.pl w tych miejscach twoi pacjenci mają możliwość pozostawienia pozytywnej opinii na temat wizyty w twoim gabinecie stomatologicznym. Co najważniejsze te opinię można umieścić jako moduł w dowolnej części strony. Wielu użytkowników przez wyborem stomatologa sprawdza opinie na jego temat w internecie. Takie rozwiązania z perspektywy poszukującego usług dentystycznych jest bardzo wygodne, ponieważ opinię z niezależnych zaufanych serwisów i portali ma pod ręką na stronię twojego gabinetu.  Widząc pozytywne komentarze innych pacjentów, osoba odwiedzająca twoją witrynę chętniej podejmie kontakt.

5. Zdjęcia zespołu i gabinetu

Zdjęcie każdego z członków zespołu, wraz z jego specjalizacją, doświadczeniem i krótkim opisem to w oczach potencjalnych pacjentów znaczący atut. Pozwala to osobie przeglądającej stronę internetową poznać twój zespół co wzbudza zaufanie i podnosi wiarygodność. W czasach łatwego dostępu do informacji, ludzie lubią wiedzieć kto będzie odpowiedzialny za ich leczenie. Warto również zainwestować w zrobienie kilku dobrej jakości zdjęć wnętrz gabinetu i wyeksponować je na stronie www, witryna to wizytówka twojej firmy a zdjęcia słabej jakości mogą nie oddawać rzeczywistego efektu, by zrobić dobre pierwsze wrażenie na internautach zdjęcia powinny być  zrobione w dobrym świetle i odpowiednio skadrowane, często tylko obróbka programem graficznym pozwala wyciągnąć maksymalny efekt ze zdjęcia

Cennik stron www

Sprawdź ceny, złóż zamówienie do końca roku i zyskaj 10% rabatu na stronę internetową dla gabinetu stomatologicznego

Interesuję cię nowoczesna strona www dla gabinetu stomatologicznego?

Sprawdź co możemy ci zaproponować!

TWORZENIE STRONY WWW DLA DENTYSTÓW / STOMATOLOGÓW 

Projektujemy strony internetowe dla dentystów i stomatologów oraz gabinetów stomatologicznych. Tworzymy nowoczesne, mobilne strony www dla branży medycznej, dostosowane do smartfonów, tabletów i innych urządzeń.

KONTAKT

731 555 776

Tworzenie stron www

tworzymy nowoczesne, responsywne strony internetowe

Reklama w internecie

Prowadzimy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, marketing szeptany, budowanie wizerunku.

Pozycjonowanie 

Sprawimy by witryna znalazła się na pierwszej stronie w google, a twoi klienci mogli bez problemu na nią trafić

Social media marketing

Poprowadzimy twój firmowy profil na facebooku i instagramie.

e-mail

biuro@dentaweb.pl